Gratis jeugdvergunning H.V.D.

terug naar overzicht

Zaterdag, 18 januari 2020

Sinds kort kunnen verenigingen ook gebruik maken van de Online Jeugdvergunning. Er zijn meerdere voordelen aan deze jeugdvergunning: • Kinderen registreren zich online en kunnen direct vissen. • Sportvisserij Nederland zal ze 4 keer per jaar het Stekkie Magazine toesturen. In dit magazine krijgen kinderen informatie over veilig vissen en de (jeugd)VISpas. • Ook krijgen de kinderen twee keer per jaar van ons een mail met hierin informatie over de (Jeugd)VISpas. Wij als HVD denken dat we met de gratis online jeugdvergunning de drempel om te gaan vissen wordt verlaagd, zeker voor de kinderen die bijvoorbeeld éénmalig met vissen te maken krijgen via een vriendje of familie. De Gratis Online Jeugdvergunning is een beperkte vergunning, kinderen mogen met één hengel vissen met toegewezen aassoorten in water dat de vereniging heeft toegewezen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies